Spektakl muzyczny "Historie w rzeczach zapisane"

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Kultura i Sztuka
Termin
2021-09-12 17:00
Miejsce
HDK Hajnówka

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy spektakl muzyczny w wykonaniu Studia Piosenki HDK . „Historie w rzeczach zapisane” to opowieść o przemijaniu, ludzkich słabościach, dojrzałej miłości między mężczyzną, a kobietą oraz o niezwykłej przyjaźni łączącej grupę młodych dziewcząt. Główna bohaterka Zosia jest poczciwą dziewczyną z tzw. dobrego domu, która zaprasza swoje koleżanki do spędzenia ostatnich dni wakacji na wsi, gdzie mieszka jej ukochana babcia. Beztrosko mijające dni sprzyjają wielu odważnym pomysłom. Jednym z nich jest właśnie odwiedzenie pewnego tajemniczego miejsca. Posłuszna, ostrożna Zosia początkowo broni się przed tym pomysłem jednak ostatecznie ulega i dołącza do grupy swoich przyjaciółek, z którymi wspólnie spędzone chwile okazują się być lekcją szacunku, tolerancji, miłości, akceptacji siebie, ludzkich niedoskonałości i mijającego czasu. W spektaklu usłyszymy utwory m.in. Agnieszki Osieckiej, Czerwonych Gitar, Anny Jantar, Filipinek, Krzysztofa Krawczyka.
Zapraszamy!

 
 

Terminy

  • 2021-09-12 17:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda