Hajnowski Dom Kultury ogłasza nabór na zajęcia LATINO SOLO. Instruktor Renata Lewczuk-Kuzyka.

Zajęcia odbywają się w piątki i trwają 60 min.
Dla kogo: 14 lat+
Pierwsze spotkanie 8 września (piątek) godz. 18:00
Cena 150 zł/m-c za osobę

Renata LEWCZUK-KUZYKA

INSTRUKTOR TAŃCA TOWARZYSKIEGO

„Z  ogromną  przyjemnością  przedstawiam  się  jako  Renata Lewczuk - Kuzyka, pasjonatka    tańca  towarzyskiego  oraz  instruktorka z  uprawnieniami  trenerskimi w  dziedzinie tańca  sportowego.

Moje  lekcje  to nie  tylko  nauka kroków i  figur, ale  także  kształtowanie pewności siebie,  umiejętności  komunikacji oraz rozwijanie zrozumienia dla partnera tanecznego.

Widok uśmiechniętych twarzy i postępów moich uczniów stanowi dla mnie niewyczerpane źródło  satysfakcji.  Bogate  doświadczenie  w  prowadzeniu  zajęć tanecznych zdobyłam dzięki współpracy z różnymi przedszkolami i szkołami.  Praca z  różnorodnymi  grupami wiekowymi  i  poziomami  umiejętności umożliwiła mi  dostosowanie metodyki nauczania do potrzeb każdego ucznia. Wierzę, że taniec to doskonały sposób na rozwijanie zdolności interpersonalnych, współpracy oraz pozytywnego podejścia do wyzwań.

Umiejętności zdobyte w trakcie mojej tanecznej podróży pozwalają mi nieustannie rozwijać się jako instruktorka  i trenerka. Każdy sukces moich uczniów jest dla mnie źródłem dumy  oraz  motywacją  do dalszego  doskonalenia się w  tej pięknej sztuce.

Taniec to nie tylko ruch, ale także wyraz emocji, wyjątkowa forma ekspresji i sposób na odkrywanie piękna w muzyce i tańcu.

Zapraszam  Was  do  wspólnej,  tanecznej  podróży,  którą  rozpoczniemy w Hajnowskim Domu Kultury." 

 

PLAKAT A4 Latino Solo NABÓR 2023 do NET

 

PLAKAT A4 Renata LEWCZUK KUZYKA bez mgiełki