Platforma Usług Elektronicznych dla ubezpieczonego

Zakład Ubezpieczeń Społecznych  Oddział w Białymstoku zaprasza Państwa do skorzystania z bezpłatnego szkolenia.

Szkolenie: „Platforma Usług Elektronicznych dla ubezpieczonego”

Termin: środa, 29 września 2021 r., godz. 09:00-11:00

Zapisy: Spotkanie odbędzie się ON-LINE na platformie Webex Meeting. 

Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy do 28 września br. pod adresem e-mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Przy zapisie prosimy, aby wskazali Państwo swoje dane osobowe:

  • imię i nazwisko/ ewentualnie nazwę płatnika
  • adres e-mail

 

Prosimy także, aby wypełnili Państwo i odesłali na ww. adres e-mailowy zgodę na przetwarzanie danych osobowych, którą stanowi załącznik nr 2. Jest to warunek niezbędny do  wzięcia udziału w szkoleniu.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o celach przetwarzania, podstawach prawnych, okresie przechowywania, odbiorcach danych, prawach związanych z przetwarzaniem znajdują się w Klauzuli informacyjnej stanowiącej załącznik nr 1 do ogłoszenia.

 

W szkoleniu mogą wziąć udział wszyscy klienci, bez względu na miejsce zamieszkania.

Zapraszamy!

 

Załączniki:

Załącznik nr 1 - Klauzula informacyjna

Załącznik nr 2 - Zgoda na przetwarzanie danych osobowych