Studio Piosenki Estradowej i Hajnowski Dom Kultury serdecznie  zapraszają na wyjątkowe wydarzenie muzyczne - spektakl "Dziennik Małgorzaty"

Marzec to z pewnością powiew wiosny, znany wszystkim Dzień Kobiet, ale także 25 rocznica śmierci wybitnej poetki Agnieszki Osieckiej. I tej wyjątkowej artystce kłaniamy się nisko budując opowieść opartą na jej wyjątkowych utworach.Małgorzata to dojrzała kobieta, która nie mogąc uporać się z poczuciem straty trafia do terapeuty, który zaleca jej pisanie dziennika myśli, uczuć i wspomnieć jako elementu wspomagającego terapię. Powrót do czasów dzieciństwa i związane z tym emocje, jak również obserwacja swoich postaw i zachowań stają się ważnym krokiem do samoakceptacji, szacunku i miłości do samego siebie. „Dziennik Małgorzaty” to sentymentalna, ale zarazem pełna humoru podróż do czasów dzieciństwa i młodości głównej bohaterki. Spektakl oparty na utworach wybitnej poetki Agnieszki Osieckiej. Usłyszymy w nim m.in. takie utwory, jak „Damą być”, „Małgośka”, „Weselne dzieci”, „Śliczna higieniczna” czy „Niech żyje bal”.

Zapraszamy do rezerwacji biletów (tel. 85 6823203). Wystawiamy Faktury Vat.
Ilość miejsc ograniczona – do 30% obłożenia. (Do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione, dobrowolnie przedstawiające organizatorowi ważny certyfikat ).

Termin: 6.03.2022 godz. 17:00
Miejsce: Hajnowski Dom Kultury, ul. T. Sołoniewicz 4, Hajnówka
Wstęp: bilety w cenie 20 zł

dziennik malgorzaty