Zapraszamy na I wystawę w ramach prezentacji twórczości artystycznej dorosłych już wychowanków kół plastycznych działających w Hajnowskim Domu Kultury ph.,,ART.-powroty”.

Daria Kraśko uczestniczyła w kole DEFORMACJA przez 9 lat (w latach 2006-2015), została przyjęta do koła w wieku 6 lat. Efektywny udział w zajęciach zaowocował wieloma sukcesami w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Dalszą edukację Daria Kraśko kontynuowała w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych im. Artura Grottgera w Supraślu. Obecnie jest studentką Instytutu Edukacji Artystycznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Na swojej pierwszej wystawie autorskiej artystka prezentuje prace w technikach malarskich i rysunkowych. Tematem jej twórczości najczęściej jest postać, portret, natura i krajobrazy. Wystawa czynna do 30 marca 2022r. Otwarcie wystawy 25.02.2022 r. o godzinie 17.00 w Galerii Hajnowskiego Domu Kultury, ul. T. Sołoniewicz 4.

Zapraszamy!

 

plakat daria kraśko