W wakacyjny piątkowy wieczór Hajnowski Dom Kultury zaprasza na film "Poznajmy się jeszcze raz" pod otwartym niebem.

Co byś zrobił, aby raz jeszcze poczuć pierwszą miłość? Ile byś dał, by na nowo przeżyć najpiękniejszy dzień swojego życia?
„Film, któremu nie można się oprzeć”, „Dowcipny i radosny” – tak pisali krytycy po pokazach „Poznajmy się jeszcze raz” w Cannes i Toronto. Zachwyciła rewelacyjna obsada (poza Ardant i Auteuil’em wystąpił tu także Guillaume Canet) i błyskotliwy scenariusz, a także lekkość, z jaką reżyser Nicolas Bedos dotyka uniwersalnych tematów: miłości, przemijania, pokoleniowych różnic. Pełen humoru przebój francuskiego kina działa jak filmowy afrodyzjak, przypominając, że najlepsze czasy i najpiękniejsze chwile to te, które przeżywamy teraz.

Termin: 9 lipca godz. 21:00
Miejsce: Plac przy HDK
Wstęp: wolny


Zapraszamy również na kolejne pokazy kina plenerowego w piątki co dwa tygodnie - 23.07, 30.07, 13.08, 20.08, 3.09, 24.09.2021.

 

W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych pokazy przenosimy do sali widowiskowej Hajnowskiego Domu Kultury. Prosimy o śledzenie facebooka.

 

Na pokazach prosimy o zastosowanie się do aktualnych zaleceń związanych z epidemią COVID-19. Zachowajmy bezpieczną odległość, zasłaniajmy usta i nos, dezynfekujmy ręce.

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

kino 20210709